לילה קסום

יום אחד החלטנו לנוח מהעיר ולצאת לקמפינג למקום מבודד. מצאנו מקום שקט ביער ליד נחל וצמוד להרים, מושלם למפגש אינטימי. מקום מדהים. פתחנו אוהל והחלנו לנוח באווירה של שקט ושלווה, שחינו בנחל. ובערב ישבנו מול אש ואתה ניגנתה על הגיטרה ואני נצמדתי אליך ושמתי את הראש שלי על הכתף. זה כבר היה חשוך מאוד, גם האש כמעט נכבה ולילה נחתה על שנינו. אנחנו באוהל, אתה מדליק מנורות קטנות שמגרשות את החושך מהאוהל. אנחנו יושבים אחד מול השניה, הברכיים שלי בין שלך. אני מרגישה את החום ואת התרגשות שלך. אתה מחזיק את הידיים שלי ומסתכל לתוך העיניים שלי. אני מרגישה את המשיכה של המבט שלך ומרגישה כאילו אני טובעת. אני מכייחת.

"שובבה שלי" – אתה לוחש לי. אז אתה מוריד את הבגדים שלי. יין נותן לי לראש ברגע שאתה מעביר על הפטמות העומדות שלי. אז אתה יורד ומנשק פטמה אחת ואז את השניה. אז את השפתיים שלי. השפתיים שלך כל כך חושניות שלא בא לי להפסיק. בלי לעצור את הנשיקה, אתה משכיב אותי, שוב פעם יורד אל הפטמות, מנשק ונושך אותן. אז אתה מוריד את הבגדים שלך בחוסר סבלנות ונופל לידי. אנחנו שוכבים ביחד, העיניים שלי סגורות, אבל אני יודעת שאתה אוכל אותי עם העיניים. אני יודעת שהוא רוצה אותי. אני מרגישה את קצות האצבעות שלך על הפנים שלי, אתה מעביר איתם על הצוואר שלי, שדיים. זה גורם לצמרמורת בגוף שלי ברגע שאתה שוב פעם נוגע בפטמות שלי. אז אתה מעביר עם כף יד על הבטן שלי, יורד למטה, מרגיש את החום בין הרגליים שלי. אז אתה מכניס את היד לשם ומוצא את החור. הוא די יבש, אבל זה לא עוצר אותך. אתה מכניס בפנים ומוצא את מקום החום הרטוב.

אני מכופפת את הגב מהנאה ואתה מתחיל לזיין אותי עם אצבעות. עם האגודל שלך אתה מוצא את הדגדגן שלי ואני מתחילה לגנוח. אתה חוסם את הפה שלי עם נשיקה. אז אתה מלקק את אוזן שלי וכל מה שנשאר לי זה לרעוד עם כל הגוף. הכוס שלי כבר נוזל, אז אתה מרים את הרגל שלי ומצמיד מהצד את הזין העומד שלך. אתה מכוון אותו ומכניס פנימה…בזהירות. אתה מזיין אותי והאצבעות שלך עדיין משחקות עם הדגדגן שלי. כמה דקות אחרי זה אתה מרגיש את הסוף ומוריד את הקצב. אתה משחרר את הרגל שלי והופך אותי על הבטן בלי להוציא את הזין. אתה יושב עלי ואני מרימה את הטוסיק, הזין שלך עמוק בפנים. אתה ממשיך לזיין אותי בתנוחה הזאת. אז אחרי מספר דקות אתה שוב רוצה להחליף תנוחה. אתה מושך את הטוסיק שלי למעלה ומעמיד אותי על הברכיים. אני עומדת על ארבעה ואתה מזיין אותי חזק. כל תנועה שלך גורמת לגלים של של הנאה דרך כל הגוף שלי. כמה דקות אחרי זה אתה שוב פעם מרגיש את הסוף ומתחיל לעצור. אתה מרגיש את השאלה השקטה שלי ולוחש לאוזן שלי "לא, מתוקה שלי, זה לא הסוף, היום ננסה הכל"

אתה נזרק לאחר, עכשיו אני יושבת עליך. אני מסתובבת עם הפנים אליך אני מתחילה לרכב עליך. אתה מחזיק את הטוסיק שלי ומכוון את הקצב שלי. למעלה, למטה,למעלה, למטה. הזין שלך ממלא את הכוס כל פעם שאני יורדת. שוב פעם גליש של הנאה ממלאים את הגוף שלי. כל השרירים שלי מתוחים, עוד קצת! עוד! עכשיו! כן,כן! אני מרגישה זרם חם וחזק נשפך לתוך החור שלי וגל של אורגזמה מכסה אותי לגמרי. אני מרגישה את הפעימות של הזין בפנים. אני נופלת לידך. אתה מחפש את השפתיים שלי ומוחץ את השדיים בכוח. אנחנו שוכבים ככה קצת, מנסים להחזיר נשימה אחרי סקס חזק כל כך. בלי רצון לעשות משהו, אפילו לדבר.

אז אחרי קצת זמן הכל מתחיל מחדש