מציצה קבוצתית


סקס הראשון שלי היה בגיל 18 ובערך עד גיל 20 הוא היה רגיל מאוד. כמו כולם ראיתי פורנו עוד מבית ספר וזה גם היה פורנו רגיל. אחרי הסקס הראשון שלי ההתעניינות שלי בפורנו עלה והתחלתי לראות הרבה דברים שונים ואפילו לקרוא סיפורים ארוטיים ולהסתכל על תמונות אמיתיות של נערות ליווי.  ככל שראיתי וקראתי יותר ככה הפנטזיות שלי עלו. רציתי לנסות את כל מה שראיתי שם. 
כאשר נפרדתי מחבר שלי היה לי הרבה זמן חופשי. הייתי מבזבזת אותו על פורנו וטיולים. יום אחד אחרי שראיתי סרט פורונו הלכתי להסתובב. עדיין הייתי חרמנית ממה שראיתי. כל מה שיכולתי לחשוב עליו זה מה שראיתי בסרטון. שם בחורה אחד מצצה להרבה גברים והם כולם גמרו על הפנים שלה. רציתי את זה, רציתי שיזיינו את הפה שלי וימלאו את הפה והפנים שלי בזרע. למרות שאף פעם לא אהבתי טעם של שפיך, זה תמיד היה מחרמן אותי. לאט לאט בכל היחסים שלי התרגלתי לטעם והתחלתי לבלוע. באותו היום רציתי ממש הרבה זרע. 
נכנסתי למכולת ושם ראיתי ידיד עם חברים שלו. דיברנו קצת ואז הוא אמר לי שהוא צריך ללכת. הם יושבים בבית של אחד החברים. שאלתי אם אני יכולה להצטרף, הוא הסכים במידה אני לא פוחדת להיות לבד בחברה של בנים. כאשר נכנסנו לדירה ראיתי שם עוד 3 בנים, אז סך הכל יצא 6. אמרתי שלום לכולם, שתינו קצת והתחלנו לדבר. כאשר מצאתי אומץ (אני בטוחה שאלכוהול עזר בזה), שאלתי עם הם יכולים לעזור לי. אז כמו שרמוטה אמרתי שאני רוצה שהם יזיינו אותי בתוך הפה. לא הייתי צריכה לבקש פעמיים. הם כולם התקרבו אלי והתחילו לפתוח את המכנסיים שלהם. התפשטתי עד התחתונים ונעמדתי על הברכיים. שנים התקרבו אליי צמוד וזין של כל אחד מהם היה מול הפנים שלי. לקחתי אותם לידיים והתחלתי למצוץ. ליקקתי אותם, את הביצים שלהם, הייתי בולעת אותם. כאשר הם התחילו לגמור, הם גמרו על השדיים שלי. זה היה מאוד מחרמן למרוח את הזרע לתוך הגוף. 
אחרים החליפו אותם ושוב פעם הפה שלי היה מלא בזין. רק המחשבה שאני יושבת מולם עם זין בפה גרמה לה להתחיל לגנוח. מצצתי עם רצון והנאה גדולים. אחד מהם לקח את הראש שלי והתחיל לזיין אותי לתוך הפה בכל הכוח. ברגע שהוא הרגיש שהוא הולך לגמור, הוא אמר לי לפתוח את הפה. עשיתי את זה והוצאתי את הלשון שלי. כמות זרע ענקית נשפכה לתוך פה שלי. בלי לבלוע תפסתי את הזין שלו עם הפה ומצצתי עוד קצת. ברגע זה השני התקרב אלי. הסתובבתי אליו ופתחתי את הפה, אבל הוא גמר על הפנים שלי. 
לשני אחרונים מצצתי עם הפנים מלאות בזרע. זרע נזל לשדיים שלי, התחתונים שלי היו רטובים. כאשר הם היו מוכנים לגמור ניסיתי להכניס ישר את שניהם לתוך הפה. רק הראשים שלהם נכנסו. והפה שלי התחיל להתמלא בשפיך. כאשר הכל נגמר, בלעתי הכל, ליקקתי את מה שנשאר מהאיברים של הבנים והתחלתי למרוח את מה שהיה על הגוף שלי. במקביל זיינתי את עצמי עם היד. אחרי אורגזמה חזרה, כמו זונה אמיתית התלבשתי בלי לשטוף את עצמי ועזבתי הביתה.