פגישה אינטימית

היכרנו בטינדר, היא הייתה בת 25 , מראה ממוצע , אבל היה אפשר להזמין אותה למפגש אינטימי חד פעמי. לא בזבזתי יותר מידי זמן על הדיבורים הווירטואליים,יש הזמנתי אותה לזיון. סגרנו יום מתי אנחנו נפגש, השכרתי דירה דיסקרטית ברמת גן וביום שקבענו שלחתי לה כתובת ושעה.

כמובן שהגעתי לדירה יותר מוקדם כדי להתכונן, הוצאתי את כל הצעצועים שלי ,חיברתי אזיקים לגב של המיטה. כיביתי את כל האורות ,השארתי את הדלת פתוחה והתיישבתי לחקות. בשעה המוגדרת שמעתי דפיקה על הדלת.
-"פתוח, תכנסי ותסגרי את הדלת"- היא נכנסה וסגרה. היה חושך מלא , העיניים שלי כבר התרגלו וראיתי אותה
-"תתפשטי"-אמרתי לה, היא הורידה את כל הבגדים שלה.

. באתי אליה מאחורה וקשרתי לה את עיניים, לוויתי אותה עד למיטה ,השכבתי על הגב וסגרתי את האזיקים על הידיים שלה, פתחתי את הרגליים שלה וקשרתי אותם לרגלים של המיטה. שמתי את היד שלי בין הרגליים שלה,הזונה כבר הייתה רטובה,לא יאומן עוד לא עשיתי כלום והיא כבר רטובה רק מהמחשבה.

הכנסתי את אצבעות שלי בפנים,התחלתי לזיין אותה ,היא התחילה לגנוח. נתתי לה סטירה,לא חזקה, "תשתקי" אמרתי לה. היא לא שתקה , הכנסתי לה מחסום פה, עכשיו היא לא תוציא מילה. הוצאתי ויברטור די גדול,הכנסתי לתוך הכוס הרטוב שלה והדלקתי אותו על רמה הכי גבוהה. היא התחילה לזוז עם הגוף , נתתי לה מספר סטירות על השדיים כדי שהיא תפסיק לזוז. הוצאתי פלאג אנאלי והכנסתי לה אותו לתחת.

-"עשיו תקשיבי, אני הולך למקלחת ,את נשארת ככה, כשאני יחזור אני הולך לזיין אותך בכל החורים"

לא במאת הייתי צריך מקלחת,פשוט רציתי שהיא תחקה ככה להמשך. חזרתי אחרי המקלחת . התיישבתי עליה,הוצאתי את המחסום פה, שמתי את הזין שלי על הפנים שלה והכנסתי את האשכים שלי לתוך הפה. היא כמו ילדה טובה הוציא את הלשון והתחילה ללקק. נתתי לה ללקק ככה כמה דקות ואז הכנסתי את הזין שלי לתוך הגרון. החזקתי ככה כמה שניות,הוצאתי, מרחתי את כל הקור שלה על הפנים ושוב פעם חזרה. חזרתי על זה כמה פעמים, נמאס לי והחלטתי לנסות את החור האחורי שלה.

הוצאתי את הפלאג והחלפתי אותו עם הזין שלי, זיינתי אותה בלי רחמים, היא שוב התחילה לגנוח, שכחתי להחזיר את מחסום הפה, לא נורא. זיינתי אותה ככה בערך 10 דקות ואז שפכתי את הזרע לתוך החור שלה. הוצאתי את הזין, הזרע שלי דלף מהחור שלה. עוד פעם עליתי למלה ונתתי לה לקק את הזין שלי מלא בזרע ומיצים של התחת שלה.

הורדתי את הקשירות ושלחתי אותה למקלחת ואחרי זה הביתה. יום אחרי זה היא כתבה לי עוד פעם ושאלה מתי נפגש שוב פעם. היא במאת שרמוטה אמיתית.

אתר גיישה אסקורט