שיחת וידאו עם המשך

כאשר עבדתי מכללה בתור טכנאי רשתות קרה לי סיפור אינטימי. עבדה שם מורה אחד בדיוק בטעם שלי. שדיים גדולים, תחת ענקים ומלאה בעצמה ומבוגרת. קיצור הייתה בקיצור היו לי הרבה פנטזיות על סקס איתה.

מצאתי אותה בפייסבוק, נרשמתי תחת שם בדוי וכתבתי לה "בה לך לראות זין צעיר?". הייתי בטוח שהיא ישר תכניס אותי לרשימה שחורה. לכן התשובה שלה הפתיעה אותי מאוד, כל מה שהיא רשמה זה "תשלח". שלחתי לה כמה תמונות ושאלתי אם היא רוצה לעשות סקס וירטואלי. היא לא ידעה מה זה, הסברתי לה מה זה ואיכשהו סגרנו איך נעשה את זה. לקחתי את הסקייפ שלה.

ניקיתי את החדר כדי ששום דבר לא יאפשר לה לגלות מי אני, השעה הגיעה. ראיתי שהיא אונליין, התקשרתי אליה, הזין שלי כבר עמד מהציפיה. היא ישבה במטבח לבושה בתוך חלוק. את המצלמה שלי כיוונתי על הזין. זה היה מובן שהיא לא צפתה לזה "אתה זריז!" – היא אמרה -"אולי תראה את הפנים לפחות". כמובן שזה היה יכול לקראת. "לא היום" – עניתי לה. "טוב, אז אין לנו מה להמשיך?" – אבל היא השאירה את המצלמה דלוקה. המשכתי לאונן, אז ראיתי שהיא התחילה ללטף את השדיים עם היד.

אז היד נכנסה מתחת לחלוק, אמרתי לה שכבר הגיעה זמן להוריד את החלוק. היא לא ענתה, אבל אחרי דקה היא הזיזה חלק אחד של החלוק. כמעט גמרתי ברגע שראיתי את השד הענקי הזה. היא התחילה לשחק עם הפטמה שלה, אז גם החלק השני של החלוק ירד למטה. שני השדיים שלה היו מול המצלמה, אמרתי לה עד כמה הן מדהימות, היא לא ענתה.

נעמדתי כדי להראות לה את הזין מהצד ניסיתי לדבר איתה. "את אוהבת כאשר מלקקים לך?" – "כמובן". אמרתי לה שאני אוהב ללקק וביקשתי להראות את הכוס שלה. היא נעמדה, ראיתי את התחתונים הלבנים שלה. אני לא ממש בקטע של תחתונים כאלה, אבל אמרתי לה שזה מחרמן. ביקשתי ממנה להוריד אותם, היא לא הסכימה ישירות. אחרי התלבטות היא הורידה אותם, ראיתי משולש של שערות בין הרגליים שלה. הבנה שאני מכיר אותה רק הדליקה אותי יותר. אמרתי שאני לא רואה טוב. היא שמה רגל אחד על הכיסא ופתחה את השפתיים של הכוס עם אצבעות. "איך הייתי רוצה לעמוד עכשיו על הברכיים וללקק את הכוס שלך", אז היא הפתיעה אותי "זיין אותי" , המוח שלי כמעט התפוצץ.

אמרתי לה להסתובב, להתכופף ולפתוח את התחת עם ידיים. היא עשתה את מה שביקשתי, זה היה משהו! כוס רטוב ופתוח, תחת ענקית שנראית כאלו אף אחד לא היה שם אף פעם. אז היא התחילה להכניס את האצבעות שלה לתוך הכוס. זה נמשך מספר דקות והתלווה עם גניחות שלה.

כבר הייתי על הקצה, שאלתי אותה איפה היא הייתה רוצה שאני יגמור לה, היא ענתה שהיא מעדיפה לקבל זרע על הפנים. עם המילים האלה היא הסתובבה עם הפנים למצלמה, התקרבה ופתחה את הפה. התקרבתי על המצלמה והתחלתי להשפריץ זרע לכל הכיוונים.

אחרי זה בעבודה לא מצאתי אומץ להזמין אותה למפגש אינטימי אמיתי וגם בפייסבוק היא לא ענתה לי יותר. חבל, הייתי מת לזיין אותה כמו שרמוטה אמיתית ולפתוח לה את התחת, אבל אני כבר לא עובד שם.

אתר גיישה אסקורט