תמיד יש פעם ראשונה

אני נגד אתרי היכרויות ובחיים לא נכנסתי לאחד כזה, אבל תמיד יש פעם ראשונה. יום אחד ישבתי בפייס והפרסומת היה של אחד מאתרי היכרויות גדולים, ראיתי שם תמונה של בחור מאוד חמוד. צעיר, עם תמונה איכותית, שרירי, ברונטי – בדיוק כמו שאני אוהבת. באותו הזמן לא הייתי בזוגיות כבר מזמן ודי התגעגעתי לסקס.

אמרתי לעצמי שאולי הגיעה הזמן לנסות גם את האופציה הזאת. נרשמתי באתר וכתבתי לאותו הבחור. לא שמתי לב איך זה קרה אבל כבר באותו היום דיברנו בטלפון כמו חברים ותיקים. כמובן שהוא הזמין אותי לדייט. הדייט עם נערת ליווי בתל אביב עבר ממש מהר. הוא סיפר הרבה דברים מצחיקים ואני צחקתי הרבה. בסופו של דבר נמאס לנו מהרעש של המסעדה והחלטנו לעשות סיבוב.

כאשר מצאתי את עצמי במונית בדרך לבית שלו הייתי בשוק. הוא החזיק את היד שלי ולוחש לי מילים מגרים לאוזן. איך הדירה שלו נראית לא גיליתי באותו הערב, הוא לקח אותי לחדר שינה בחושך מלא. כל מה שהאיר את החדר זה מסך של מחשב נייד חצי סגור. התיישבתי על המיטה הענקית שלו. אז הבנתי שממש שקט, הסתובבתי ראיתי אותו על החלון, רק במכנסיים, מדליק סיגריה. הוא היה ניראה כמו פסל רומני, עם גוף שרירי מושלם. ברגע הזה הבנתי שאני מוכנה להכל. כל מה שעצר אותי מלקפוץ עליו באותו הרגע זה חינוך שלי.

הוא סיים את הסיגריה והתחיל להתקרב. הוא תפס אותי והשיב אותי על החלון. הוא הוריד את החולצה שלי ויש התחיל לנשק את השדיים שלי, הפטמות שלי כבר עמדו והרגשתי חזק כל נגיעה של הלשון שלו. לא יכולתי כבר לחכות ופתחת את הרוכס שלו, הזין שלו קפץ ליד שלי. הוא היה חם וחזק. הוא הוריד את התחתונים שלי עם יד אחד, בזמן שהיד השניה שלו הייתה על השדיים. אז הוא תפס אותי והכניס את הזין. הוא זיין אותי כל כך חזק ומהר שהספקתי לגמור מספר פעמים לפני שהוא זרק אותי עם הפנים על המיטה. הוא הכניס לי מאחורה, תפס את הידיים שלי והמשיך לזיין אותי. צרחתי חזק כל כך שהייתי בטוחה שכל הרחוב שומעה אותי.

אז הוא עצר והתרומם, הפך אותי על הגב. ברגע שזה קרה ראיתי את הזין שלו מול הפנים. לקחתו אותו לתוך הפה ובלתי. לא נאלצתי לעשות יותר מידי עבודה כי גמר די מהר. הזרע החם שלו זרם לתוך הפה שלי. אני לא יודעת כמה פעמים היה לנו סקס באותו הלילה וכמה פעמים גמרתי.

דרך עגב אני עדיין חושבת שאתרי היכרויות זה לא מקום להכיר אנשים.